Saç Bakımında At Kuyruğu Ve Keratin

Saç Bakımında At Kuyruğu Ve Keratin

Yıpranan, uzamak bilmeyen ve mat duran saçlar ! Birde üstüne uzun saçlara sahipseniz işler zorlaşıyor… Metropol yaşam, hava şartları, saç boyaları ve saç düzleştiricileri vs… bunların hepsi saçlar için birer dezavantaj.

Avantaja çevirmek ise senin elinde. Önce saçımızı tanımakta fayda var ve neye ihtiyacı olduğunu tespit ettikten sonra ise çözüm basit. Kuruyan , yıpranan saçları 4 mevsim nasıl koruyabiliriz sorunsalını hadi mercek altına alalım.

İlk aşama, bu saçlarla nasıl baş edeceğim diye karalar bağlamayın. Çünkü çözüm elbette mümkün. İkinci aşama ise aylık düzenli saç kesimi tavsiye ediliyor ama bu yeterli olmayacak tabi ki. Saçınız nem kaybına uğradıysa , aşırı yıpranma varsa bunun tek sebebi , keratin eksikliği.  Bu maddenin eksikliği hissedildiği anlarda, saç kendini onaramaz ve beslenemez. İşte sağlıksız saçlara merhaba!

İşin birazda bilimsel tarafından bakmaya ne dersin; saçımızın yüzde 72’i keratinden oluşuyor yani o olmadan  maalesef “baş döndürücü dolgun saçlar” bir hayal. Bu yüzden aklınızdaki keratin bakımı aslında tam olarak ne işe yarıyor sorusuna cevap vermek isteriz. Canlı, pürüzsüz  ve dolgun saçlı görünmenizi sağlayacak bu protein dolu madde işleme geçtiği an saçınızın esnek yapısını bir zırh gibi korur. Bu şekilde de onarım gerçekleşmiş olur. Yani özetle Keratin içerikli ürünler kullanıldığı andan itibaren , saç kendi nemini kazanıp bir geri dönüşüm haline bürünüyor.

Saçınızla ilgili yapacağınız son aşamada devreye Cosmolive Keratin-At kuyruğu şampuanı girerek , size güvenilir bir bakımın garantisini sunuyor. Saçınıza derinlemesine bakım sağlarken , içeriğindeki keratin ve at kuyruğu bitkisi , yeniden güçlü saçlara kavuşamanızda önemli rol oynar.

O zaman ne duruyorsun özgüvenli saçlara merhaba deme sırası sende!

Daha fazla

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü

4 Mucizevi formül ile cildinizin yeni terapisti

4 Mucizevi formül ile cildinizin yeni terapisti