4 Mucizevi formül ile cildinizin yeni terapisti

4 Mucizevi formül ile cildinizin yeni terapisti

Ayna ayna söyle bana benden daha güzel bir cildi olan var mı bu dünyada?… İşte aynaya baktığımız böyle anlarda parıl parıl parıldayan bir cilt görmeyi ister ya da dileriz.  Gün boyu cildin maruz kaldığı dış etkenlerden dolayı , cildimiz yorulur ve sağlıklı görünmemeye başlar. Eğer bir de üstüne rutin cilt bakımlarından uzak bir hayat yaşanıyorsa ister istemez ciddi sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. Hadi gelin bu işin anahtar kelimesini inceleyelim :  Düzenli cilt bakımı… 

Düzenli cilt bakımı yapıldığı dönemlerde, siyah noktaların azaldığı, sivilcelerle daha nadir karşılaşıldığı, yağ dengesinin düzeldiği kanıtlanmış ve gözle görülmüştür. Hatırlatma da fayda var; eğer kuru bir cilde sahipseniz ve pul pul dökülmeler yaşıyorsanız, cildinizin PH derecesi düşmüş demektir… Bu nedenle birazdan bahsedeceklerime ihtiyacın var demektir. Peki ne yapılmalı? Bu rutinde en önemli baş rolü cilt tonikleri oynuyor. Güne başlarken ya da gün sonunda, cilt temizliğinin ilk adımı cildi tonik ile temizlemek. Hep hayalini kurduğumuz cilt güzelliği için günlük bakım rutinine mutlaka bir tonik eklenmelidir. İşte bu değişimin başlangıcında ilk yardımcı ürününüz, Cosmolive Natural Yüz Toniği… İçeriğindeki 4 çeşit bitki özü ile 24 saat nemli ve aydınlık bir cilt seni bekliyor. 4’ü 1 ara formülü ise şu şekilde sıralanıyor; Süt sayesinde cildin nem kazanımı artıyor. Aloe vera extre’si ile cildin yatışıyor. Hindistan cevizi suyunun her derde deva mucizesi ise yoğun terapi sağlıyor. Ardından Cadı Fındığı özü , yüzyılların deneyimiyle cildini sıkılaştırıp , antioksidan özelliğini sonuna kadar hissettiriyor. Ve son olarak Pirinç extre’si cildin en ihtiyacı olan ton eşitsizliğine karşı etkili olarak her daim arzu edilen bitişi sağlıyor.

 

O soruyu duyar gibiyim… Cosmolive Natural Yüz Toniği nasıl uygulanmalı?

 

Bakım ritüelinizde, herhangi bir temizleme ürünü ile cildi arındırıp ve bakıma hazır hale getirildikten sonra, bir miktar pamuğu Cosmolive Natural Yüz toniği ile ıslatın sonraki adımda dairesel hareketlerle , bu harika formülün cildinizle buluşmasına izin verin. Finale doğru ise, cildinde biriken kirler tamamen kaybolana dek tonik ve pamuk ikilisi yenileyin. Ardından tercih ettiğiniz bir nemlendirici ile bakımı sonlandırabilirsin. İşin püf noktası ise, bir ürün ne kadar sıklıkta kullanılırsa o kadar etkisi görülür. O halde , 4 mucizevi formül ile hazırlanan Cosmolive Natural Yüz Toniği ile etkili bir başlangıç yapmaya ne dersin?

Daha fazla

Saç Bakımında At Kuyruğu Ve Keratin

Saç Bakımında At Kuyruğu Ve Keratin

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü