2021’ de Yükselen Burcuna Göre Seni Neler Bekliyor?

2021’ de Yükselen Burcuna Göre Seni Neler Bekliyor?

2021 YILINDA HANGİ KONULARDA SINAVLARDAN GEÇECEKSİN?

Yıllar geçse bile hafızalardan silinmeyecek bir yılı geride bırakırken; hem global hem de bireysel konularda büyük dönüşümler yaşadığımız 2020 yılı yıllar öncesinde büyük gezegenlerin kavuşumu ve burç değiştirmeleri ile ayak seslerini duyurmaya çalışıyordu.

OLACAKLAR OLACAK!

Yaşanan tüm bu dönüşüm sancılarını iyi ya da kötü olarak atfetmek; insanlık eliyle sistemi bozulan Dünya’nın her durumda sevgi yaymaya devam eden şifa frekansına uygun düşmez.

Nihayetinde değişmeyen, değişmeyeceği sanılan ne varsa dönüştürmek için büyük fırsatlarla geldi ve ‘Olacaklar, olacaktı…’

KENDİ SİSTEMİNİ KURARKEN BÜTÜNE HİZMET ETMEYE GÖNÜLLÜ MÜSÜN?

20 yılda 1 kavuşum halinde olan Satürn ve Jüpiter 21 Aralık 2020’de kova burcunda el ele verdiler. Bu birleşim hali 2021 yılına damgasını vuracak.

İnsanlık, doğa ve gelişim adına fayda sağlamayan tüm oluşumlar hızla tarihin tozlu sayfalarına karışacak. Zira 250 yıllık bir Kova/Hava Çağı’na start vermiş bulunmaktayız.

Sıradışı fikirler ve projeler hem bireysel hem de bütünün faydasına olacak şekilde gerçekleşmek üzere ilham perilerinin kanatlarında bekliyor olacak.

YÜKSELİŞE GEÇECEK VE UMUT VAADEDEN ALANLAR

İnternet, dijital ve sosyal medya sektörleri,
Daha az insan iş gücü ile otomasyon sisteme geçiş,
Para kavramının dijitalleşmesi,
Eskimiş, insanlığa hizmet etmeyen siyasi kurumların ve liderlerin çöküşü,
Devletlerin kendi içinde ve aralarındaki siyasi güç gösterilerinin boyut değiştirmesi,
Big data ve büyük dijital kurumların algı ve kitle yönetimi konularında ortaya koyacağı yönetim sistemlerinin gelişimi.

2021 YILI YÜKSELEN BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Kariyerin ve işinle ilgili büyük sorumluluklar altına girdiğin, başarılı olmak için elinden geleni yaptığın konularda işler yoluna girecek görünüyor. Yine de kadersel olana direnmeden, her ne oluyorsa beklenmedik sürprizler geleceğini unutma.

Gelecek planları, idealler,sosyal çevre alanlarında büyük gelişmeler seni bekliyor. Kazançlar ve gelir alanlarını revize etmek,yeni kaynaklar yaratmak konusundaki tüm şanslar seni hayallerine ulaştırmak için…

BOĞA BURCU

Akademik eğitim ve kariyer, yurtdışı ve sosyal medya konularında büyük adımlar ve girişimlerde bulunduğun, başaramamaktan korkmak yerine olayların üstüne giderek gerçek yeteneklerini ortaya koyduğun konularda zirveye tırmandığının farkındasın artık.

Büyük emekler sarfederek ortaya koyduğun tüm bu çaba ve emeklerinin karşılığını kariyer alanında alacağın bir yıl seni bekliyor. Yaptığın her işle göz önünde olacak ve takdir göreceksin.

İKİZLER BURCU

Ortak gelirler, tazminatlar, vergi borçları, nafaka konularında büyük sorunlarla karşılaştığın ve bu alanları toparlamak adına büyük mücadeler verdiğin krizlerde, gelir gider konularında düzenlemelere gittiysen sistemi çalışır hale getirmiş olacaksın.

Şimdi tüm bu öğrendiklerinle, zorlu deneyimleri fırsata çevirmek adına bakış açını değiştirme zamanı. İşini mutlaka sosyal medyaya taşımalısın. Işıklar sana dönüyor.

YENGEÇ BURCU

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve partner konusunda yaşadığın öğretici deneyimlerle muazzam dönüşümler yaşadığın konularda taşlar yerine oturuyor. Yeni yol arkadaşlarını seçeceğin bir yıl olacak. İçinden gelen ses ve hislerin seni nereye yönlendiriyorsa, oradan gelen cevaba göre yolunu çizmelisin.

Ortak gelirler, krediler, hibeler konularında yoğun bir dönem seni bekliyor. Farkını farket ve ortaya koymayı unutma!

ASLAN BURCU

Çalışma hayatında, ortamında çok köklü değişiklikler yaşadığın, günlük rutinlerinin tamamen değiştiği, önemli sağlık sorunlarıyla ilgilendiğin bir yılın ardından artık bu konularda netleşmen gereken bir döneme başlangıç yapıyorsun.

Partner, flört ve ikili ilişkiler konusunda yoğun bir gündem seni bekliyor. Bu yıl ciddi ilişkiler, yeni başlangıçlar ve kariyerde yeni alternatifler keşfetme zamanı. Her zaman ne kadar değerli olduğunu hatırla lütfen.

BAŞAK BURCU

Hayattan keyif aldığın konularda, ilişkilerde büyük dönüşümler yaşadığın ve aslında tam olarak ne istediğini farkettiğin bir dönem biterken kendinden emin olduğun noktalarda daha netsin. Aynı zamanda ne kadar yaratıcı olduğunun farkındasın. Bu farkındalık hali başkalarının da dikkatini çekiyor.

Başarıların takdir görmeye başladığı, ışığının etrafındakilerin gözlerini kamaştıracağı bir yıl başlıyor. Çalışma koşullarında güzel gelişmeler ve teklifler gelecek, kendine inan!

TERAZİ BURCU

Ev, aile, yaşam alanı konularında büyük mücadeleler verdiğin yorucu bir dönemin ardından, kendi sistemini kurmak adına büyük farkındalıklarla yeni bir döneme başlıyorsun. Hakkını olan ne ise onu almak adına tüm yolları deneyip, bazı insanları karşına alacağın görünüyor.

Sistemini kurduysan hayattan keyif alacağın, yaratıcı işlerde kendini gösterme ve tadını çıkarma zamanı. Daha keyif alacağın, verimli bir süreç deneyimlemeye hazır ol.

AKREP BURCU

Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşular ve  iletişim konularında önemli gelişmeler yaşadığın, bu olaylar üzerine çok düşündüğün bir süreci deneyimlemenin ardından, olaylara bakış açını değiştirmeni ve adım atman gerektiğini söyleyen bir süreç başlıyor.

Aşk, çocuk, hobiler konularında istediğin konularda girişimlerde bulunabilirsin. Ev ve aile konularında önemli gelişmeler yaşanabilir. Değişmekten korkma!

YAY BURCU

Maddi ve manevi değerlerini gerçeklere göre revize etmen gereken zorlu süreçler deneyimlediğin, atman gereken adımların en salt haliyle yüzleştiğin sürecin ardından olaylara bakış açının değiştiği bir kabullenme süreci ile netleşmen gereken bir dönem seni bekliyor.

Şartlarını değiştirmek adına daha iyi hamleler yapmak için yakın çevrenden bol bol tavsiye almalı, iletişim konularında yeteneklerini revise etmeli ve zihinsel yeteneklerini gerçeğe uyumlamalısın.

OĞLAK BURCU

Hayatının neredeyse tamamında, çevresel koşullarda ve sağlık konularında büyük dönüşümlerle mücadele ettiğin, değişmek zorunda kaldığın bir çok noktada eskiden eser bırakmayan bu yoğun hal, artık hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağını ama daha iyi olma ihtimalini gözler önüne seriyor.

Sahip olduğun maddi ve mavevi değerleri iyi yönetmeli, finansal durumunu farklı alanlar yaratarak güncellemeli, yeteneklerini daha huzurlu bir ortam yaratmak adına iyi değerlendirmelisin.

KOVA BURCU

Kariyerin ile ilgili önemli yüzleşmeler yaşadığın, mücadeleni sürdürmek zorunda kaldığın bir sürecin ardındar başarı kapıları aralanıyor. Tüm bu yaşananlar yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. Yorgun savaşçı olarak devam etmeyi planlıyorsan, bilinçaltı korkularından ve endişelerinden arınarak bu yola çıkmalısın.

Kişiliğin, fiziksel görüntün ile ilgili radikal ve orijinal dönüşümlerden geçmek artık eskisinden daha kolay olacak görünüyor. Yeni ve sıradışı fikirlerin varsa, sadece çevresel koşullarını değil, yaşamına dair tüm konuları değiştirebilirsin.

BALIK BURCU

Gelecek planlarının tamamen değiştiği, sosyal çevre ve idealler konularında zorlu süreçler yaşadığın bu kadersel yol sana tüm sürecin bütününe odaklanmayı ve kabullenmeyi öğretiyor. Bu yolda devam edersen, gittiğin yoldan emin olacağını hissedeceğin işaretler geliyor.

Tüm bu süreç boyunca bilinçaltınla yüzleşme zamanının geldiğini farketmelisin. Korkularının üstüne giderek değişime ayak uydurmalısın.

Daha fazla

Argan Yağının Cildinize Yararları Nelerdir?

Argan Yağının Cildinize Yararları Nelerdir?

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü

Her derde deva bir iksir; Zeytin Sütü

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!

Bitki Özlerinden Oluşan Hijyene Merhaba De!